Користувачів: 0

Головна » 2016 » Листопад » 23 » Обласна спартакіада продовжується
13:26
Обласна спартакіада продовжується

22 листопада 2016 року в м. Кропивницький  на базі Кіровоградського технікуму механізації сільського господарства відбулися чергові змагання обласної спартакіади  серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації з гирьового спорту та настільного тенісу.

В змаганнях з гирьового спорту прийняли участь чотири навчальні заклади. Безперечними лідереми цих змагань була команда Бобринецького технікуму ім. В.Порика БНАУ, яка і виборола І загальнокомандне місце. На ІІ місці Кіровоградський технікум механізації сільського господарства, ІІІ місце зайняли студенти Компаніївського технікуму ветеренарної медицини БНАУ.

В особистому заліку  студенти гирьовики посіли перші міся в своїх вагових категоріях:

60 кг- Берещенко Микола І-А З/В

65 кг – Неглазов Станіслав ІІ - Б З/В

75 кг -  Гладкочуб Максим   ІІІ - Б З/В

80 кг - Сеслов Владислав    ІІ - Б З/В

90 кг - Сапунов Дмитро      ІІ - В  ВППР

+90 кг - Бобко Руслан        ІV - А ВППР

Чемпіонкою серед дівчат стала студентка ІІІ - В ВППР Іванченко Ярослава. ІІІ місце зайняла Оксана Мосейчук  ІІ - Б ВППР .

У березні 2017 року команда технікуму буде представляти Кіровоградщину на Всеукраїнських змаганнях серед студентів, які пройдуть у м. Харків.

Команду до змагань готував тренер – викладач Гольша Іван Володимирович.

В змаганнях настільного тенісу взяло участь 7 навчальних закладів.

Перше місце серед дівчат посіла команда Кіровоградського медичного коледжу, другими стала команда Бобринецького технікуму ім. В. Порика БНАУ в складі Стопчинської Лоліти (ІІ - Б З\В), Маркович Юлії (ІІІ - А О\В), Качур Катерини ( ІV - А ВППР), третє місце заняв Кіровоградський технікум механізації.