Гостей: 1
Користувачів: 0

Спорт 2016

Чемпіонат району з футболу

12 листопада 2016 року розпочався чемпіонат району з футболу. В змаганнях приймає участь дві  команди БТ БНАУ – 1 та БТ БНАУ – 2. Змагання проходитимуть в два кола. Всього в змаганнях приймає участь 10 команд.

Обласна спартакіада продовжується

22 листопада 2016 року в м. Кропивницький  на базі Кіровоградського технікуму механізації сільського господарства відбулися чергові змагання обласної спартакіади  серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації з гирьового спорту та настільного тенісу.

В змаганнях з гирьового спорту прийняли участь чотири навчальні заклади. Безперечними лідереми цих змагань була команда Бобринецького технікуму ім. В.Порика БНАУ, яка і виборола І загальнокомандне місце. На ІІ місці Кіровоградський технікум механізації сільського господарства, ІІІ місце зайняли студенти Компаніївського технікуму ветеренарної медицини БНАУ.

В особистому заліку  студенти гирьовики посіли перші міся в своїх вагових категоріях:

60 кг- Берещенко Микола І-А З/В

65 кг – Неглазов Станіслав ІІ - Б З/В

75 кг -  Гладкочуб Максим   ІІІ - Б З/В

80 кг - Сеслов Владислав    ІІ - Б З/В

90 кг - Сапунов Дмитро      ІІ - В  ВППР

+90 кг - Бобко Руслан        ІV - А ВППР

Чемпіонкою серед дівчат стала студентка ІІІ - В ВППР Іванченко Ярослава. ІІІ місце зайняла Оксана Мосейчук  ІІ - Б ВППР .

У березні 2017 року команда технікуму буде представляти Кіровоградщину на Всеукраїнських змаганнях серед студентів, які пройдуть у м. Харків.

Команду до змагань готував тренер – викладач Гольша Іван Володимирович.

В змаганнях настільного тенісу взяло участь 7 навчальних закладів.

Перше місце серед дівчат посіла команда Кіровоградського медичного коледжу, другими стала команда Бобринецького технікуму ім. В. Порика БНАУ в складі Стопчинської Лоліти (ІІ - Б З\В), Маркович Юлії (ІІІ - А О\В), Качур Катерини ( ІV - А ВППР), третє місце заняв Кіровоградський технікум механізації.

2 місце – Кіровоградський комерційний технікум;

3 місце – Кіровоградський будівельний коледж.

Спартакіада триває

1 листопада  2016 року на базі Кіровоградського технікуму механізації сільського господарства відбулись чергові змагання обласної спартакіади серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації з футзалу серед дівчат.

В змаганнях взяли участь 6  навчальних закладів. Переможцями стала команда господарів. Збірна команда Бобринецького технікуму ім.В.Порика  БНАУ в складі :Стопчинської Лоліти, Качур Катерини, Тимошенко Світлани, Вільховецької Катерини, Крицької Світлани, Подойми Наталії, Філоненко Світлани посіли четверте місце. Команду до змагань готував Квашенко С.А.

Легкоатлетичний крос

11 жовтня 2016 року відбулися змагання загальнотехнікумівської спартакіади з легкоатлетичного кросу .В змаганнях взяли участь 14 збірних команд академічних груп.

У дівчат на дистанції 500 м перемогу здобула студентка II Б з\в Стопчинська Лоліта, друге місце посіла Крицька Світлана (І А агро), третьою стала Сівірінчук Аліна (II А вппр).

Юнаки змагались на дистанції 1000 м. Переможцем став Василенко Михайло (ІУ Б з\в), другим - Глодяну Володимир (ІУ А з\в). третім - Бойченко Максим (ІУ В вппр).

В командному заліку місця розподілились таким чином:

1 місце І A агро

2 місце IV В вппр

3 місце І Б агро

Змагання з гирьового спорту

10 жовтня 2016 року у м. Кропивницький відбувся чемпіонат області з гирьового спорту.

Команда нашого технікуму виборола 1 місце. А в особистих категоріях студенти зайняли такі місця: