Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Спорт 2015

21 – 23 серпня 2015 року в м. Токмак Запорізької області відбувся чемпіонат України  з гирьового спорту. Чемпіонат,  присвячений 120 – річниці гирьового спорту,  був проведений з метою відбору збірної команди України на чемпіонат світу у Свенії.

У чемпіонаті взяли участь спортсмени із всіх областей України.

Виступаючи на цих змаганнях студенти Бобринецького технікуму ім. В. Порика БНАУ посіли призові місця:  Гладкочуб  Максим студент ІІ курсу відділення «Землевпорядкування» у ваговій категорії  до 70кг. здобув срібну нагороду серед дорослих та виборов золоту медаль серед юніорів; Безай Максим студент ІV курсу відділення «Землевпорядкування» посів ІІ місце серед юніорів та ІІІ місце серед чоловіків; Бондаревський Роман студент ІV курсу відділення «Землевпорядкування» посів 10 місце серед чоловіків. Готували спортсменів до змагань тренери Гольша І.В. та Намєснік І.І.

Гладкочуб  Максим та Безай Максим завоювали право на  участь у чемпіонаті світу з гирьового спорту.

В кінці березня  2015 року в м. Харків відбулися  Всеукраїнські змагання з гирьового спорту серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації. Успішно  виступила команда Бобринецького технікуму і виборола ІІ призове місце:

У фінальній частині участь взяли 10 навчальних  закладів І-ІІ рівнів акредитації.

І місце посіли спортсмени Хомутецького зооветеринарного технікуму Полтавської Аграрної Академії