Меню сайту
Категорії розділу
Пошук
Наше опитування
Чи подобається Вам навчатися у Бобринецькому технікумі
Всього відповідей: 612
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Відділення "Організація виробництва"

                  

 
Завідувач відділення «Організація виробництва»
Прокопенко Ірина Павлівна, спеціаліст вищої категорії.

Напрям підготовки 5.030601 «Менеджмент».
Спеціальність 5.03060101 «Організація виробництва».
 
 
Підготовку фахівців спеціальності 5.03060101 «Організація виробництва» розпочато в 1997 році за рішенням Міністерства Аграрної політики України та висновків Державної акредитаційної комісії. За роки існування відділення підготовлено понад 700 фахівців в галузі виробничого менеджменту.
Підготовка спеціалістів зорієнтована на здатність їх до постійного оновлення теоретичних знань та практичних умінь, професійної мобільності та швидкої адаптації до змін на ринку праці.

Молодший спеціаліст здійснює оперативне управління первинним виробничим підрозділом ( бригада, зміна, дільниця) і повинен бути готовий до певних видів діяльності, які виділяються у відповідності до їх призначення і місця в системі менеджменту ( планування, організація, аналіз і контроль , маркетинг , мотивація) і на первинних посадах низового управлінського персоналу вирішує конкретні проблеми в реалізації технологічних, соціально-виробничих і соціально-побутових задач.

В сучасних умовах формування , становлення та функціонування ринкових відносин вимоги до підготовки фахівців постійно змінюються та посилюються. Основними напрямами реалізації завдань по підготовці кваліфікованих фахівців є демократизація освіти, співпраця студентів та викладачів з передовими господарствами та науковими установами регіону , зміцнення матеріально-технічної бази навчання.

Навчально-матеріальна база задовольняє вимоги навчального плану і програм з дисципліни по підготовці молодших спеціалістів зі спеціальності 5.03060101 « Організація виробництва». Систематично проводиться робота по розвитку матеріально-технічної бази , її модернізації.

Навчальним планом спеціальності передбачено 4 лабораторії і 14 кабінетів. Лабораторії і кабінети естетично оформлені, обладнані необхідним устаткуванням, в наявності є методичні вказівки для проведення практичних і лабораторних занять з усіх дисциплін навчального плану, створені навчально-методичні комплекси. Рівень забезпечення студентів навчальною, нормативною і додатковою літературою достатній.

Навчальна практика з інформатики та комп'ютерної техніки проводиться в навчально-практичному центрі ВСП « Новокаховський коледж ТДАТ».

В підготовці молодших спеціалістів зі спеціальності 5.030060101 «Організація виробництва» задіяні 24 викладачі з п'яти циклових комісій.

Одночасно з дипломом фахівців галузі виробничого менеджменту випускники отримують професію оператора комп'ютерного набору.

Розподіл випускників, що навчаються за держаними замовленням відбувається відповідно направлення на роботу згідно з укладеними договорами; направлення на підприємства, установи, організації за індивідуальними договорами, направлення для продовження навчання у вищі навчальні заклади , вільне працевлаштування. Відгуки з виробництва і ВНЗ III і ІУ рівнів акредитації про випускників спеціальності позитивні.

Випускники адаптовані до сільськогосподарського виробництва, а також можуть продовжувати навчання за фахом у вищих навчальних закладах III і ІV рівнів акредитації за скороченим терміном навчання. 
 
 
Цитата дня
Любов - це не вибір, а доля.Джон Драйден.
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Форма входу