Меню сайту
Категорії розділу
Пошук
Наше опитування
Чи подобається Вам навчатися у Бобринецькому технікумі
Всього відповідей: 610
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Відділення "Землевпорядкування"

                  

Завідувач відділення "Землевпорядкування"

Прокопенко Ірина Павлівна, спеціаліст вищої категорії.

 

Напрям підготовки 5.08010102 «Землевпорядкування»
Спеціальність 5.08010102 «Землевпорядкування»
Кваліфікація «Технік - землевпорядник»

Реформування земельних відносин, яке почалось в Україні згідно з Постановою Верховної Ради від 18 грудня 1990 року «Про земельну реформу», обумовило потребу кадрового забезпечення фахівцями-землевпорядниками. В зв’язку з цим у 1992 році в Бобринецькому сільськогосподарському технікуму ім. В.Порика було відкрито відділення «Землевпорядкування», що в подальшому здійснює фахову підготовку молодших спеціалістів - техніків – землевпорядників.

Студенти протягом чотирьох років вивчають загальноосвітні, гуманітарні та спеціальні дисципліни. Відділення має необхідне технічне оснащення, що дає можливість оволодівати сучасними геодезичними приладами та передовими технологіями в землевпорядкуванні. Тісна співпраця з відділом Держкомзему в районі, науково-дослідним та проектним інститутом землеустрою, Головним управлінням Держкомзему у області та регіональною філією Державного підприємства «Центру Державного земельного кадастру» дозволяє студентам набуті знання закріпити на практиці, адже вони мають можливість проходження виробничої практики в державних та приватних землевпорядних організаціях. Поряд з навчанням займаються спортом та розвивають артистичні таланти.

Навчальний процес по підготовці фахівців зі спеціальності здійснюють досвідченні викладачі, в минулому випускники технікуму. Всі творчо підходять до справи, навчають та виховують молодь.

Кращі студенти стають учасниками міжрегіональних олімпіад, отримують Президентську стипендію та стипендію облдержадміністрації.

Після здобуття фахової підготовки і отримання диплома молодшого спеціаліста випускники продовжують навчання у ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації: Харківському ДАУ, Львівському національному аграрному університеті, Кременчуцькому НУ імені М.Остроградського, Київському НУБіП України, Одеському державному аграрному університеті.
До землевпорядників завжди ставляться з великою повагою, бо вони приділяють постійну увагу щодо раціонального й ефективного використання землі, адже земля є надбанням усього українського народу.

 

 

 
Цитата дня
Нам завжди здається що нас люблять за те, що ми хороші. Але не здогадуємося, що люблять нас від того, що хороші ті, хто нас любить.Л. Толстой.
Календар
«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Форма входу