Меню сайту
Категорії розділу
Пошук
Наше опитування
Чи подобається Вам навчатися у Бобринецькому технікумі
Всього відповідей: 612
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Відділення "Землевпорядкування"

                  

Завідувач відділення "Землевпорядкування"

Прокопенко Ірина Павлівна, спеціаліст вищої категорії.

 

Напрям підготовки 5.08010102 «Землевпорядкування»
Спеціальність 5.08010102 «Землевпорядкування»
Кваліфікація «Технік - землевпорядник»

Реформування земельних відносин, яке почалось в Україні згідно з Постановою Верховної Ради від 18 грудня 1990 року «Про земельну реформу», обумовило потребу кадрового забезпечення фахівцями-землевпорядниками. В зв’язку з цим у 1992 році в Бобринецькому сільськогосподарському технікуму ім. В.Порика було відкрито відділення «Землевпорядкування», що в подальшому здійснює фахову підготовку молодших спеціалістів - техніків – землевпорядників.

Студенти протягом чотирьох років вивчають загальноосвітні, гуманітарні та спеціальні дисципліни. Відділення має необхідне технічне оснащення, що дає можливість оволодівати сучасними геодезичними приладами та передовими технологіями в землевпорядкуванні. Тісна співпраця з відділом Держкомзему в районі, науково-дослідним та проектним інститутом землеустрою, Головним управлінням Держкомзему у області та регіональною філією Державного підприємства «Центру Державного земельного кадастру» дозволяє студентам набуті знання закріпити на практиці, адже вони мають можливість проходження виробничої практики в державних та приватних землевпорядних організаціях. Поряд з навчанням займаються спортом та розвивають артистичні таланти.

Навчальний процес по підготовці фахівців зі спеціальності здійснюють досвідченні викладачі, в минулому випускники технікуму. Всі творчо підходять до справи, навчають та виховують молодь.

Кращі студенти стають учасниками міжрегіональних олімпіад, отримують Президентську стипендію та стипендію облдержадміністрації.

Після здобуття фахової підготовки і отримання диплома молодшого спеціаліста випускники продовжують навчання у ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації: Харківському ДАУ, Львівському національному аграрному університеті, Кременчуцькому НУ імені М.Остроградського, Київському НУБіП України, Одеському державному аграрному університеті.
До землевпорядників завжди ставляться з великою повагою, бо вони приділяють постійну увагу щодо раціонального й ефективного використання землі, адже земля є надбанням усього українського народу.

 

 

 
Цитата дня
Можливо, в цьому світі ти - всього лише людина ... але для когось ти - весь світ.
Календар
«  Травень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Форма входу