Меню сайту
Категорії розділу
Пошук
Наше опитування
Чи подобається Вам навчатися у Бобринецькому технікумі
Всього відповідей: 610
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Відділення "Виробництво і переробка продукції рослинництва"

 

Завідувач відділення "Виробництво і переробка продукції рослинництва"
Матійко Інна Анатоліївна
 
Напрям підготовки 6.090101 «Агрономія»
Спеціальність 5.09010103 «Виробництво і переробка продукції рослинництва»
Кваліфікація «Агротехнік»
 

Особливе місце в розвитку Бобринецького технікуму ім..В.Порика Білоцерківського НАУ займає агрономічне відділення, яке існує з моменту заснування навчального закладу, зокрема підготовка молодшого спеціаліста спеціальності «Виробництво і переробка продукції рослинництва».

На світі чимало різноманітних професій, але фах агронома-технолога – надзвичайний. Відділення готує агротехніків для роботи в державних, приватних господарствах агропромислового комплексу на посадах агронома, агротехніка, технолога із контролю якості продукції, технолога з переробки продукції рослинництва, заготівельника рослинницької продукції, майстра по вирощуванню та підготовці насіннєвого матеріалу .

Обираючи професію, пов’язану з використанням природних ресурсів, людина бере на себе відповідальність за розвиток і майбутнє того, що нас оточує, за життя наступних поколінь. Як і для будь – якої професії, визначальними в роботі з природними ресурсами є успішність діяльності, інтерес до роботи, працьовитість, відповідальність і наполегливість в досягненні мети. Праця для добробуту людей – що може бути найкраще і найблагородніше?

Саме на цих засадах готують майбутніх фахівців на відділенні „Виробництво і переробка продукції рослинництва”, яке має давні і славні традиції. Навчальний процес по підготовці фахівців зі спеціальності забезпечують 33 викладача. Із них 14 викладачів спеціалісти вищої категорії, в т.ч. 2 методиста, 14 - викладачів першої категорії, 5 – викладачів другої категорії.

Сьогоднішні студенти освітньо-кваліфікаційного рівня ”молодший спеціаліст” вивчають не лише теоретичні основи спеціальних дисциплін, як, наприклад „Технологія виробництва продукції рослинництва”, ”Технологія виробництва і переробки продукції”, „Плодоовочівництво”, ”Захист рослин”, ”Насінництво”, ”Кормовиробництво” ”Механізація і автоматизація сільськогосподарського виробництва” але й беруть участь у науково – дослідній роботі, мають змогу підвищити свій фаховий рівень під час проходження навчальних та технологічних практик в держаних, приватних господарствах агропромислового комплексу, навчально – практичних центрах. Кращі студенти стають учасниками наукових конференцій технікуму, отримують Президентську стипендію, стипендію ім. Посмітного.

По закінченню технікуму студенти мають можливість за результатами співбесіди продовжувати навчання в Білоцерківському національному аграрному університеті та інших ВНЗ, без сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання, на 3 курсі по спорідненій спеціальності.     
 
                                                                                          
Цитата дня
Нам завжди здається що нас люблять за те, що ми хороші. Але не здогадуємося, що люблять нас від того, що хороші ті, хто нас любить.Л. Толстой.
Календар
«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Форма входу