Меню сайту
Категорії розділу
Пошук
Наше опитування
Чи подобається Вам навчатися у Бобринецькому технікумі
Всього відповідей: 612
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Списки студентів І курсу по групах

                                                           І курс група А

                            "Виробництво і переробка продукції рослинництва"

                                     Куратор: Музика Вікторія Вікторівна

№ п/п

ПІБ

студента

  1.  

Арманов Владислав Миколайович

  1.  

Бадик Андрій Миколайович

  1.  

Величенко Даніель Олегович

  1.  

Гиржов Сергій Геннадійович

  1.  

Данчук Олена Юріївна

  1.  

Журило Олександр Олександрович

  1.  

Казіміров Богдан Володимирович

  1.  

Козенко Владислав Юрійович

  1.  

Ланчуковський Олег Сергійович

  1.  

Макєєв Іван Валерійович

  1.  

Міхно Олександр Володимирович

  1.  

Нужний Павло Віталійович

  1.  

Осипенко Лариса Русланівна

  1.  

Сівірінчук Аліна Волдимирівна

  1.  

Тарасенко Максим Віталійович

 

                                                            І курс група Б

                              "Виробництво і переробка продукції рослинництва"

                                       Куратор: Голик Роман Анатолійович

№ п/п

ПІБ

студента

  1.  

Александрова Катерина Віталіївна

  1.  

Бердило Дмитро Андрійович

  1.  

Білецький Михайло Анатолійович

  1.  

Брасло Вадим Михайлович

  1.  

Вишнивецький Владислав Олегович

  1.  

Кіяшко  Оксана Миколаївна

  1.  

Ковальчук Олександр Сергійович

  1.  

Кощук Владислав Сергійович

  1.  

Лебедєва Катерина Сергіївна

  1.  

Мосейчук Оксана Юріївна

  1.  

Назаренко Дмитро Юрійович

  1.  

Покидченко Аліна Олександрівна

  1.  

Рудік Дмитро Васильович

  1.  

Садовський Микола Сергійович

  1.  

Самусенко Андрій Володимирович

                                                   

                                                           І курс група В

                               "Виробництво і переробка продукції рослинництва"

                                   Куратор : Висоцька Світлана Володимирівна

 

№ п/п

ПІБ

студента

  1.  

Бершадський Анатолій Анатолійович

  1.  

Бондаренко Владислав Миколайович

  1.  

Бузько Ольга Сергіївна

  1.  

Жук Карина Вікторівна

  1.  

Іванова Вікторія Сергіївна

  1.  

Каделяк Ігор Володимирович

  1.  

Крупач Владислав Валерійович

  1.  

Меренюк Віталій Володимирович

  1.  

Нижник Дмитро Віталійович

  1.  

Привалова Тамара Іванівна

  1.  

Пузанков Віктор Іванович

  1.  

СапуновДмитро Миколайович

  1.  

Совенко Наталія Геннадіївна

  1.  

Філоненко Світлана Олександрівна

  1.  

Яценко Андрій Сергійович

 

                                                           І курс група А

                                                 «Землевпорядкування»

                                  Куратор: Бондаревська Тетяна Григорівна

 

№ п/п

ПІБ

студента

  1.  

Алєксєєнко Денис Сергійович

  1.  

Андрєєва Ольга Олександрівна

  1.  

Атанов Антон Романович

  1.  

Білик Максим Юрійович

  1.  

Балагура Аліна Миколаївна

  1.  

Безручко Аліна Миколаївна

  1.  

Бовнегра Неля Михайлівна

  1.  

Голуб Олег Ігорович

  1.  

Іванова Юлія Олександрівна

  1.  

Істраті Валентина Анатоліївна

  1.  

Коровіна Анна Іванівна

  1.  

Кумпан Анна Олександрівна

  1.  

Кучерявенко Людмила Вікторівна

  1.  

Кость Сергій Сергійович

  1.  

Криштоп Ірина Валеріївна

  1.  

Кудренко Микола Миколайович

  1.  

Мельник Юрій Ігорович

  1.  

Московчук Віталій Сергійович

  1.  

Петров Сергій Олександрович

  1.  

Піддубна Анна Анатоліївна

  1.  

Протасов Володимир Володимирович

  1.  

Путник Денис Віталійович

  1.  

Смоквина Юлія Леонідівна

  1.  

Цуркану Дмитро Герогійович

  1.  

Чернявський Ігор Вікторович

 

                                                     І курс група Б

                                            «Землевпорядкування»

                                   Куратор: Каращук Ольга Георгіївна

№ п/п

ПІБ

студента

  1.  

Алексєєнко Дмитро Ігорович

  1.  

Вільховецька  Катерина Валеріївна

  1.  

Гончаренко  Світлана Миколаївна

  1.  

Гордієнко Галина Сергіївна

  1.  

Губський Олексій Дмитрович

  1.  

Клімчук Надія Віталіївна

  1.  

Коновальчук Лілія Валеріївна

  1.  

Кучеренко Олександр Вікторович

  1.  

Куленко Віталій Вадимович

  1.  

Мельник Катерина Василівна

  1.  

Мишакін Вячеслав Ігорович

  1.  

Мозговець Роман Сергійович

  1.  

Неглазов Станіслав Іванович

  1.  

Новікова Ольга Олександрівна

  1.  

Оводенко Олександр Олександрович

  1.  

Павловський Андрій Сергійович

  1.  

Работинська Аліна Сергіївна

  1.  

Ромасенко Сергій Сергійович

  1.  

Рязанцев Валерій Ігорович

  1.  

Сеслов Владислав Вікторович

  1.  

Стопчинська Лоліта Олегівна

  1.  

Тимошенко Світлана Вікторівна

  1.  

Троянська Юлія Вікторівна

  1.  

Фомін Владислав Олександрович

  1.  

Хилько Анастасія Сергіївна

  1.  

Яковенко Яна Сергіївна

                                                         

                                                        І курс група А

                                              «Організація виробництва»

                                      Куратор: Бібік Наталія Миколаївна

№ п/п

ПІБ

студента

  1.  

Антонова Юлія Віталіївна

  1.  

Касимова Валерія Миколаївна

  1.  

Михальчі Євгеній Олександрович

  1.  

Ніколаєва Оксана  Русланівна

  1.  

Остапчук Карина Сергіївна

  1.  

Славінська Людмила Сергіївна

 

 

Цитата дня
У любові ми втрачаємо розум, а в шлюбі помічаємо цю втрату.Бальзак.
Календар
«  Лютий 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
Форма входу