Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2017 » Жовтень » 24

19 жовтня 2017 року відбулась спартакіада коледжу з легкоатлетичного кросу серед академічних груп. Юнаки змагалися на дистанції 1км, дівчата -  0,5 км. Серед юнаків переможцем став Фомін Владислав (ІІІ - Б З\В), друге місце - Гаврилюк Сергій (ІІ - А ВППР), третє місце – Васильчук Сергій (І - Б ВППР). У дівчат перше місце виборола Стопчинська Лоліта (ІІІ  - Б З/В), друге місце - Шапошник Ірина ( ІІ - А ВППР), третє місце – Унтілова Каріна (ІУ - Б З\В).

В командному заліку переможцем стала команда ІІ  - А ВППР, другу сходинку посіла команда ІІІ -  Б З/В, третє місце студенти ІУ  - Б З/В.

... Читати далі »

Категорія: Новини технікуму | Переглядів: 512 | Додав: Tasya | Дата: 24.10.2017 | Коментарі (0)